O nás

Zkratka KRL vznikla na základě našich hlavních hodnot, kterými jsou K-kvalitně, R-rychle a L-levně. Historie firmy sahá do roku 2001, kdy jsme začali nabízet své zámečnické služby.

Od té doby se naše činnost rozšířila o vodoinstalatérské, topenářské, plynařské, obkladačské, zednické, stavební práce a na práce, kterých je potřeba při udržování Vašich rodinných domů a bytů. Máme bohaté zkušenosti s rekonstrukcí koupelen, WC a kuchyní. Používáme běžné materiály ( mosaz, plast, měď.. ), ale i plastohliníkové ( Alpex, Alpex Gas.. ) V oblasti topenářské se v dnešní době zabýváme rozvody topení, včetně podlahového vytápění. Nabízíme také i v dnešní době hodně oblíbené vytápění krbem. Nově také nabízíme zemní práce i s nakladačem UNC 060 ( zámkové dlažby, stavby plotů, výkopové a srovnávací práce .. ) na klíč, nebo po dohodě jakkoliv.

Pokud však budete potřebovat poradit nebo pomoci s jiným typem služeb, nemusíte zoufat. Rádi s Vámi vše probereme a navrhneme oboustranně vhodné řešení. Nejsme obrovská společnost, takže si můžeme dovolit jednat s každým individuálně, v klidu a maximálně lidsky například nad kávou u nás nebo u Vás…